از چه طریقی می‌توانیم بازدید پست وبلاگ را افزایش دهیم؟

بعد از این‌که وبلاگ‌نویسی را در سایت‌مان شروع کردیم باید به فکر روش‌هایی باشیم که افراد بیشتری مطالب‌مان را ببینند. به همین دلیل در ادامه چند راهکار ساده اما کاربردی برای افزایش بازدید مطالب وبلاگ‌تان ارائه می‌کنیم.


1- مطالب وبلاگ را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید

یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش بازدید مطالب وبلاگ این است که آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. اگر مطالب جذابی بنویسید خیلی زود مطلب شما در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود و هزاران نفر آن را می‌بینند.

2- پست‌های وبلاگ را به اعضای سایت ایمیل کنید

از دیگر روش‌هایی که در افزایش بازدید مطالب وبلاگ تاثیر زیادی دارد استفاده از ایمیل مارکتینگ است. برای این کار باید اول یک لیست خوب از ایمیل کاربران جمع‌آوری کنید. سپس بعد از اینکه مطلبی در وبلاگ قرار دادید، برای کاربران‌تان ایمیل بفرستید که چنین مطلبی را تهیه کردیم.

3- پست خود را در سایت‌های دیگر هم منتشر کنید

برخی از سایت‌ها قابلیت درج پست مهمان دارند. با قرار دادن مطالب‌تان در این دسته از سایت‌ها یا وبسایت‌هایی مثل ویرگول می‌توانید کسب و کار خود را به طیف وسیع‌تری از کاربران معرفی کنید.

4- اصول و قواعد سئو را در تولید محتوا رعایت کنید

بهترین راه افزایش بازدید کننده و جذب مشتری این است که سایت‌تان در صفحه اول گوگل قرار بگیرد. برای این کار باید در کنار نوشتن مقالات جذاب از اصول و قواعد سئو سایت هم استفاده کنید. سئو علمی گسترده است که بخش‌های زیادی دارد.

5- مطالب وبلاگ را به هم لینک کنید

از همان ابتدا که وبلاگ خود را درست می‌کنید باید ساختاری متصل و یکپارچه داشته باشد. یعنی به گونه‌ای باشد که وقتی کاربری وارد مطلب شما شد بعد از خواندن مطلب سایت شما را ترک نکند. برای این که کاربر بیشتر در سایت شما بگردد و صفحات و مطالب دیگر را هم ببیند باید از لینک‌های داخلی در مطالب استفاده کنید. بهتر است در مطالب خود لینک مطالب دیگری از سایت‌تان را هم قرار دهید تا آن مقالات هم بازدید شوند.

Blogside
ارسال دیدگاه
برای ثبت دیدگاه باید شوید